Корупціонер Трач Михайло Стефанович

Прізвище, ім’я, по батькові: Трач Михайло Стефанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Острівське». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-22
Номер судового рішення: 1-953/11

Склад злочину: Зловживання повноваженнями службовою особою приватного права, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи та службове підроблення , тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: За ч. 2 ст.364 -1 КК України 3 (три ) роки позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в сільськогосподарських підприємствах строком на 1 рік 2 місяців, за ч.2 ст.366 КК України 2 роки позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в сільськогосподарських підприємствах строком на 1 рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Трачу Михайлу Стефановичу остаточне покарання у вигляді 3(трьох) років позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в сільськогосподарських підприємствах строком на 1 рік 2 місяці. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому 1 (один) рік 2(два) місяці іспитового строку.

Залишити відповідь