Корупціонер Товстик Олена Михайлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Товстик Олена Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . Керівник комунального підприємства «Угледартепломережа» Угледарської міської ради

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-01-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: Навмисному, в інтересах третьої особи, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що й заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам юридичних осіб, і суспільних інтересів, яке спричинило тяжкі наслідки; а також навмисному, внесенні посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей , що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст 70 год 1 КК України призначити покарання по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі, з позбавленням права займати на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов'язків, строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 75, 76 КК України звільнити засуджену Товстик Олену Михайлівну від відбування основного покарання з випробуванням, установивши випробний термін тривалістю 1 (один) рік, зобов'язавши її не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи, періодично бути для реєстрації в органі кримінально-виконавчої інспекції.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь