Прізвище, ім’я, по батькові: Томенко Любомир Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області. головний спеціаліст-державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища відділу оперативного екологічного міжрайонного контролю

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Томенко Л.Я. вчинив умисні дії, які виразилися в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар та в інтересах третьої особи дій з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Томенка Любомира Ярославовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч. 3 КК України та призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України – один рік шість місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій представника влади та з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк три роки, із конфіскацією всього належного йому майна.