Прізвище, ім’я, по батькові: Токарський Микола Адамович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Любомльський пункт з карантину рослин. провідний спеціаліст – державний інспектор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-03-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Токарський М.А., працюючи на посаді провідного спеціаліста –державного інспектора Любомльського пункту з карантину рослин, будучи службовою особою в силу здійснення ним функцій представника влади, зловживаючи службовим становищем, в період з 11.03.2010 року по 16.11.2010 року з метою надання незаконних переваг окремим суб’єктам господарювання, а саме: ДП «Шацьке ДЛГ», ДП КСЛП «Любомльліс», ДП «Любомльське ЛГ», вчинив зловживання своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб та службове підроблення.

Покарання: Апеляцію прокурора, який затвердив обвинувальний висновок, задовольнити частково. Вирок Любомльського районного суду від 29 грудня 2011 року щодо Токарського Миколи Адамовича змінити. Виключити із вироку посилання суду на ч.2 ст.69 КК України як на підставу для незастосування за ч.1 ст.364 КК України додаткового покарання у виді штрафу та виключити рішення про призначення за ч.1 ст.364 КК України додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з адміністративно-господарськими обов’язками. Вважати засудженим Токарського Миколу Адамовича за ч.1 ст.364 КК України із застосуванням ч.1 ст.69 КК України до покарання у виді штрафу в розмірі 5100 грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків в установах та організаціях незалежно від форм власності строком на два роки. Пом’якшити призначене Токарському Миколі Адамовичу основне покарання за ч.1 ст.366 КК України у виді штрафу і призначити його у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень та виключити рішення суду про призначення за ч.1 ст.366 КК України додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на один рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно Токарському Миколі Адамовичу призначити покарання у виді штрафу у розмірі 5100 (п’ять тисяч сто) гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків в установах та організаціях незалежно від форм власності строком на два роки.У решті вирок залишити без змін.