Прізвище, ім’я, по батькові: Ткачук Стефан Кіндратович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Вільховецька сільська рада Жидачівський район Львівської області. Голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: голова районної, районної у містах ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-03-16
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне використання службовою особою службового становища в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки інтересам територіальної громади та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: Ткачука Стефана Кіндратовича визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.364 КК України та ч.2 ст.366 КК України, і призначити покарання : за ч.2 ст.364 КК України у виді позбавлення волі на строк 3(три) роки із позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій представника влади і місцевого самоврядування на строк 1(один) рік 6 місяців; за ч.2 ст.366 КК України у виді позбавлення волі на строк 2(два) роки із позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій представника влади і місцевого самоврядування на строк 1 (один) рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим та призначити Ткачуку С.К. остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 3(три) роки із позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій представника влади і місцевого самоврядування строк 1(один) рік 6 місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити Ткачука С.К. від відбування основного покарання з випробуванням і встановити йому іспитовий строк тривалістю 1(один) рік. Відповідно до ст.76 КК України, покласти на Ткачука С.К. наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну свого місця проживання, роботи або навчання. Періодично з»являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.