Прізвище, ім’я, по батькові: Ткаченко Жанна Вікторівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна екологічна інспекція в Одеській області. Головний спеціаліст відділу екологічного контролю над використанням природних ресурсів

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Навмисне, з корисливих спонукань, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду, охоронюваним законом правам, волі і інтересам окремих громадян або державним, суспільним інтересам або інтересам юридичних осіб.

Покарання: У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засуджену Ткаченко Ж.В. від відбування основного покарання у вигляді обмеження волі, якщо вона протягом 2 /двох/ років не вчинить нового злочину. У відповідності зі ст. 77 КК України, додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади, пов'язані з виконанням контрольно-наглядових функцій у державних підприємствах, установах, організаціях строком на 1 (один) рік, а також у вигляді штрафу в розмірі 4 250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень у дохід держави –виконувати самостійно.