Прізвище, ім’я, по батькові: Ткач Володимир Остапович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління Держкомзему у Сколівському районі. начальник

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-12-07
Номер судового рішення: 1-135/11

Склад злочину: Ткач В.О., відповідно до наказу № 9-К від 20.01.1998 року, першого заступника голови комітету України по земельних ресурсах перебував на посаді начальника управління Держкомзему у Сколівському районі, та будучи службовою особою VI категорії 11 рангу, яка займає відповідальне становище, використовував своє службове становище для отримання хабарів за прийняття рішень, які входять до його безпосередніх обов'язків.

Покарання: За ст. 368 ч.2 КК України призначити покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на два роки без конфіскації майна. Згідно ст. 75 КК України засудженого Ткача Володимира Остаповича звільнити від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені судом на нього обов’язки. Згідно ст. 76 ч. 1 п. п. 2, 3, 4 КК України зобов’язати засудженого Ткача Володимира Остаповича не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та періодично з’являтися у вказані органи для реєстрації.