Корупціонер Терещенко Руслан Юрійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Терещенко Руслан Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: відділення по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків лінійного відділу на станції Сімферополь. оперуповноважений

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-20
Номер судового рішення: 1-140/11

Склад злочину: Терещенко Р.Ю., будучи оперуповноваженим відділення по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків лінійного відділу на станції Сімферополь, вчинив злочин, передбачений ст. 307 ч. 2 КК України, – незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних коштів, зроблене повторно, і злочин, передбачений ст. 364 ч.3 КК України,- зловживання владою й службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, використання посадовою особою влади і службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним і суспільним інтересам, зроблене працівником правоохоронного органа.

Покарання: остаточно визначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ строком на 3 року, з конфіскацією всього особисто приналежного майна й позбавленням спеціального звання лейтенант міліції.

Залишити відповідь