Прізвище, ім’я, по батькові: Татарчук Наталія Петрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління у справах захисту прав споживачів у Київській області. головний спеціаліст відділу контролю безпеки продовольчого та непродовольчого ринку

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-08
Номер судового рішення: 1-417/2011

Склад злочину: Татарчук Наталія Петрівна, працюючи на посаді головного спеціаліста відділу контролю безпеки продовольчого та непродовольчого ринку управління у справах захисту прав споживачів у Київській області, будучи службовою особою державного контролюючого органу-представником влади, шляхом вимагання, одержала хабар у значному розмірі.

Покарання: За ч. 3 ст. 368 КК України покарання у вигляді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 3 (три) роки. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України від призначеного основного покарання Татарчук Н.П. звільнити з випробуванням, призначивши іспитовий строк 3 (три) роки та зобов’язавши не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця свого проживання, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. У відповідності до вимог ст. 77 КК України у зв’язку зі звільненням засудженої Татарчук Н.П. від відбування покарання з випробуванням не застосовувати щодо неї додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.