Корупціонер Тарновецька Альона Ігорівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Тарновецька Альона Ігорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: державне підприємство «Готель «Козацький». головний бухгалтер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-01-24
Номер судового рішення: 1-802/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за передньою змовою організованою групою та службове підроблення – складання і видачу завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим Тарновецькій А.І. остаточно визначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років, з конфіскацією частини належного їй майна, та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю, або такі, що пов’язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями на строк 2 (два) роки. Відповідно до ст. 75 КК України Тарновецьку А.І. звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки.

Залишити відповідь