Корупціонер Табачук Анатолій Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Табачук Анатолій Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Перший відділ Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції. держаний виконавець

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-07-27
Номер судового рішення: № 1-626/11

Склад злочину: Табачук А.П., будучи службовою особою, працюючи на посаді держаного виконавця першого відділу Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції ( надалі ПВ ДВС ЛМУЮ), на підставі наказу №905 від 22.10.2009 року та відповідно до посадової інструкції, затвердженої начальником Луцького міського управління юстиції, наділений правом у межах своєї компетенції ставити вимоги, а також приймати рішення обов’язкові для виконання юридичними та фізичними особами, тобто будучи представником влади з метою власного збагачення, умисно, в кінці грудня 2010 року, приблизно о 18 год., перебуваючи біля приміщення Центрального універмагу, що по пр. Волі, 1 в м. Луцьку, в якості хабара за сприяння у затягуванні часу при виконанні виконавчих дій за виконавчими провадженнями, щодо стягнення боргу в користь АКІБ «УкрСиббанк» отримав від Ващука В.С. мобільний телефон марки «Samsung С300», вартістю 1000 грн.

Покарання: За ч.1 ст. 368 КК України у виді позбавлення волі строком на 2 ( два) роки з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 2(два) роки, за ч.1 ст. 366 КК України у виді обмеження волі строком на 1 ( один) рік з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення меш суворого покарання більш суворим остаточно до відбування призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 (два ) роки. Зарахувати засудженому Табачуку А.П. в строк відбуття покарання період його затримання та перебування під вартою з 24 лютого 2011 року по 04 березня 2011 року. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбуття призначеного за даним вироком основного покарання, якщо він протягом 2 (двох) років не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього згідно ст. 76 КК України обов’язки.

Залишити відповідь