Корупціонер Ситенко Алла Павлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Ситенко Алла Павлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Комунальна установа «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) загального розвитку № 3 «Буратіно»Чумаківської сільської ради Дніпропетровського району Дніпропетровської області. Завідувач

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-03-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Розтрата довіреного їй чужого майна, що й перебуває в її веденні, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, а також у присвоєнні чужого майна посадовою особою шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненні повторно; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, а також у складанні й видачі свідомо підроблених документів.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання у вигляді обмеження волі строком на 3 (три) роки, з позбавленням права строком на 3 (три) роки займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і господарсько-адміністративних обов'язків суб'єктів господарювання всіх форм власності. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Ситенко А. від відбування призначеного основного покарання за умови, що протягом одного року шести місяців випробного терміну вона не вчинить новий злочин і виконає покладені на неї обов'язки.

Залишити відповідь