Прізвище, ім’я, по батькові: Синишин Руслан Стефанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: НДЕКЦ при УМВС України в Тернопільській області. На час вчинення злочину: експерт сектору комплексного дослідження транспортних засобів

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-10-27
Номер судового рішення: 1-168/11

Склад злочину: Зловживання службової особи своїм службовим становищем, умисно, всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжку наслідки державним інтересам та інтересам окремих громадян та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки як інтересам держави так і інтересам окремих громадян.

Покарання: За ч.3 ст. 364 КК України з застосуванням ст. 69 КК України до основного виду покарання – у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 17000 ( сімнадцять тисяч ) гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на 2 (два) роки та з конфіскацією майна; за ч.2 ст.366 КК України з застосуванням ст. 69 до основного та додаткового виду покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень. Відповідно до вимог ст. 70 КК України остаточне покарання призначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 17000 ( сімнадцяти тисяч) гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на 2 (два) роки та з конфіскацією майна.