Прізвище, ім’я, по батькові: Синьоок Микола Антонович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна лікарня ветеринарної медицини в Чорнобаївському районі Черкаської області. начальник

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2015-04-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Покарання: На підставі ст. 75 КК України звільнити Синьоок Миколу Антоновича від відбування основного покарання у вигляді одного року позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік. Відповідно до п.п.2, 3 ч.1 ст.76 КК України покласти на Синьоок Миколу Антоновича такі обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання. Додаткові покарання у вигляді штрафу та позбавленням права обіймати посади, пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади – виконувати самостійно.