Прізвище, ім’я, по батькові: Свистак Олександр Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ продажу роздрібних продуктів Мукачівського відділення №2 Ужгородської філії ВАТ «ВТБ Банк». начальник.

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-04-05
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам або інтересам юридичної особи; складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки; одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди за вчинення дії з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, вина його у вчиненні даних злочинів повністю доведена в судовому засіданні.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю даних злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Свистак О.М. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Свистак Олександра Михайловича від відбування основного покарання з іспитовим строком 1 рік 6 місяців