Корупціонер Святецький Володимир Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Святецький Володимир Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Бродівське відділення філії “Західного головного регіонального управління” Закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк”. керуючий

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-04-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Привласнення та розтрата чужого майна, яке було йому ввірене та перебувало в його віданні шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою; службове підроблення , тобто внесення в офіційні документи, як співвиконавцями організованої групи, завідомо неправдивих відомостей та складання неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, шахрайство, вчинене повторно у великих та особливо великих розмірах; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; вчинення фінансової операції та укладення угод з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно-небезпечного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів в особливо великому розмірі.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, шляхом часткового складання призначених покарань, остаточно визначити Святецькому Володимиру Володимировичу покарання у вигляді трьох років шести місяців позбавлення волі у кримінально-виконавчій установі з конфіскацією майна, яка є його власністю та з позбавленням права обіймати посади пов»язані з матеріальною відповідальністю строком на три роки і з позбавленням права обіймати керівні посади строком на три роки. Зарахувати до призначеного покарання Святецькому Володимиру Володимировичу строк з 03 листопа 2006 рокупо 27 квітня 2010 року, протягом якого Святецький В.В. відбував покарання та вважати Святецького Володимира Володимировича таким, що відбув призначене судом покарання.

Залишити відповідь