Прізвище, ім’я, по батькові: Сузимов Олександр Геннадійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ «Супіна Интернейшнл». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-12-05
Номер судового рішення:

Склад злочину: Cлужбова недбалість, тобто невиконання посадовою особою своїх службових обов'язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам громадян і суспільним інтересам; зловживання службовим становищем, тобто навмисне в інших особистих інтересах використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам держави; присвоєння чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем.

Покарання: По сукупності злочинів, у силу ч.1 ст.70 КК України, остаточно призначити покарання Сузимову Олександру Геннадійовичу, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, у вигляді позбавлення волі строком на ЧОТИРИ роки з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю, зв'язаної з будівництвом будинків і споруджень, строком на ОДИН рік. Із застосуванням ст. 77 КК України, у відповідності зі ст.75 КК України, звільнити Сузимова Олександра Геннадійовича від відбування основного покарання, якщо він протягом випробного терміну тривалістю в ОДИН рік ШІСТЬ місяців не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки.