Прізвище, ім’я, по батькові: Сухоп’яткін Юрій Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Божковська виправна колонія УДДУПВП в Полтавській області № 16. молодший інспектор відділу нагляду і безпеки

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-08
Номер судового рішення: 1-370/11

Склад злочину: Незакінчений замах на зловживання службовим становищем, з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу та незаконне придбання, зберігання з метою збуту за попередньою змовою групою осіб особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі.

Покарання: За ч.3 ст.15, ч.3 ст.364 КК України –5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю пов’язаною зі службою у правоохоронних органах, строком на 3 роки, і на підставі ст.77 КК України без конфіскації майна; за ч.2 ст.307 КК України –5 років позбавлення волі, і на підставі ст.77 КК України без конфіскації майна. На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю пов’язаною зі службою у правоохоронних органах, строком на 3 роки, і на підставі ст.77 КК України без конфіскації майна. У відповідності зі ст.75 КК України, звільнити від відбуття призначеного основного покарання з випробуванням, якщо він на протязі 3 років не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього судом обов’язки.