Корупціонер Стасюк Олександр Леонтійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Стасюк Олександр Леонтійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у м. Києві та Київській області. виконуючий обов'язки начальника Ірпінського виправного центру №132

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа начальницького складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-16
Номер судового рішення: 1-19/12

Склад злочину: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара та в інтересах третіх осіб будь-якої дії з використанням наданої їй влади, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Стасюка Олександра Леонтійовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України та призначити йому покарання по цій статті 5 (п’ять) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади на державній службі строком на 3 (три) роки. На підставі ст.54 КК України позбавити Стасюка Олександра Леонтійовича спеціального звання майора внутрішньої служби. На підставі ст.75 КК України звільнити Стасюка Олександра Леонтійовича від відбування призначеного покарання з випробуванням та встановити йому іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки.

Залишити відповідь