Корупціонер Співак Костянтин Федорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Співак Костянтин Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: -. представник митного брокера

Сфера діяльності: Особи, які не є державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування, але надають публічні послуги
Категорія посади: інша особа в установлених законом випадках
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368-4. Підкуп особи, яка надає публічні послуги
Дата судового рішення: 2014-04-24
Номер судового рішення: 1309/8774/12

Склад злочину: Співак К.Ф., будучи особою, яка здійснює професійну діяльність, пов”язану із наданням публічних послуг, одержав неправомірну вигоду за вчинення дій з використанням наданих йому повноважень в інтересах особи, яка її передала.

Покарання: На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Співак Костянтина Федоровича від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю три роки. Відповідно до п.п.2,3,4 ч.1 ст.76 КК України покласти на засудженого Співака Костянтина Федоровича наступні обов”язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи; періодично з”являтись для реєстрації у органи кримінально-виконавчої інспекції. Звільнити Співака Костянтина Федоровича від відбування призначеного покарання, на підставі Закону України “Про амністію у 2014 році”, що усуває відбування показання за вчинене діяння.

Залишити відповідь