Корупціонер Совівський Олег Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Совівський Олег Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . начальник управління земельних ресурсів (начальника управління Держкомзему) у Бориспільському районі

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-10-16
Номер судового рішення:

Склад злочину: Совівський О.М. будучи службовою особою, обіймаючи посаду начальника управління земельних ресурсів (начальника управління Держкомзему) у Бориспільському районі та виконуючи його обов’язки, своїми умисними протиправними діями, які виразились в зловживанні службовим становищем, тобто умисному в інтересах третіх осіб, використанні службового становища всупереч інтересів служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинив злочин передбачений ст.364ч.2 КК України (в редакції КК України із змінами згідно із Законом України від 15.04.2008р.) , а також вчинив службове підроблення, тобто видав завідомо неправдиві документи, чим спричинив тяжкі наслідки, таким чином вчинив злочин, передбачений ст.366ч.2 КК України(в редакції статті КК України від 05.04.2001р.).

Покарання: Вироком Броварського міськрайонного суду Київської області від 11 червня 2013 року Совівського Олега Михайловича на підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено Совівському О.М. покарання 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України Совівського О.М. звільнено від відбування основного покарання, з іспитовим строком 2 роки, з покладенням на нього обов’язків, відповідно до ст. 76 КК України. Апеляційний суд Київської області ухвалив: залишити без змін.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь