Корупціонер Солотвінська Дарія Тодорівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Солотвінська Дарія Тодорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Лашківська сільська рада Кіцманського району Чернівецької області. землевпорядник.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-06-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів за відомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача за відомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України призначити Солотвінській Дар’ї Тодорівні остаточне покарання за злочини передбачені ст. 364 ч. 1 та ст. 366 ч. 1 КК України, шляхом часткового складання призначених покарань, у виді одного року шести місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями на один рік шість місяців без застосування штрафу.На підставі ст. 75 КК України звільнити Солотвінську Дарію Тодорівну від відбування покарання, якщо вона протягом річного іспитового строку не вчинить нового злочину

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь