Корупціонер Солдатенко Сергій Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Солдатенко Сергій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Комунальне підприємство “Київський метрополітен”. начальник Управління непрофільних доходів

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-09-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Солдатенко С.М. своїми умисними діями, які виразилися в одержанні ним, як службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, поєднаними з вимаганням хабара.

Покарання: На підставі ст. 75 КК України звільнити Солдатенка Сергія Миколайовича від відбування покарання з випробуванням у виді позбавлення волі, якщо він протягом 3 (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину. Відповідно до ст. 76 КК України покласти на Солдатенка Сергія Миколайовича обов’язки: не виїджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи та періодично з”являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Подивіться ще на цих: