Корупціонер Соколов Артем Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Соколов Артем Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП «Львіввугілля». начальник дільниці вентиляції і техніки безпеки ВП «Шахта «Червоноградська»

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі без позбавлення права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями та без сплати штрафу. Застосувати до засудженого Соколова А.В. ст. 75 КК України та звільнити його від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку 1 (один) рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов’язки.

Залишити відповідь