Прізвище, ім’я, по батькові: Слюсаренко Микола Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А1840. начальник групи охорони

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-09-21
Номер судового рішення: 3-2085/11

Склад злочину: Слюсаренко М.В., близько 15 години 00 хвилин 10 серпня 2011 року, перебуваючи на території військового містечка №703, розташованого у Знам'янському районі Кіровоградської області, являючись відповідно до вимог підпункту «а»пункту 2 статті 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»посадовою особою юридичної особи публічного права, з метою отримання від невідомого підприємця винагороду у вигляді 2000 грн. діючи умисно, протиправно, сприяв останньому у здійсненні господарської діяльності у вигляді розміщення на території військового містечка пунктів заготівлі продовольчої продукції, чим вчинив використання своїх службових повноважень з метою одержання неправомірної вигоди та у зв'язку з прийняттям обіцянки такої вигоди для себе, тобто скоїв адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке встановлена ст.21 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ч.1 ст.172-2 КУпАП.

Покарання: Штраф в сумі 850 (вісімсот п'ятдесят) грн. на користь держави, без конфіскації незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.