Прізвище, ім’я, по батькові: Скрипкару Сергій Дмитрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Чернівецький прикордонний загон. старший технік – начальник електросилових пристроїв електростанції господарського взводу роти матеріального забезпечення

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа іншого утвореного відповідно до законів військового формування
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-04-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Скрипкару С.Д. будучи службовою особою, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та вчинив викрадення військового майна, вчинене військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем.

Покарання: На підставі ч. 1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Скрипкару С.Д. покарання у вигляді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням військового звання – старший прапорщик запасу та з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 1 (один) рік. На підставі ст.ст.75,76 КК України засудженого Скрипкару С.Д. звільнити від призначеного йому основного виду покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину, зобов’язавши його протягом іспитового строку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання, роботи, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Додаткові покарання: позбавлення військового звання – старший прапорщик запасу та позбавлення права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 1 рік – на підставі ст. 77 КК України – підлягають до реального виконання.