Прізвище, ім’я, по батькові: Скороход Ігор Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Шахта ім. Ю.А.Гагаріна». виконуючий обов'язки начальника ділянки № 45/950

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-11-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання посадовою особою, своїм службовим становищем, вчинено повторно, по попередній змові групою осіб; навмисне, вчинено з корисливих спонукань в особистих інтересах і в інтересах третіх осіб використання службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам і інтересам юридичної особи з державною формою власності; внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, складання й видача свідомо неправильних документів; порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка зобов'язана їх дотримуватись, що спричинило загибель людини.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 ч.1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Скороход І.А. покарання у вигляді позбавлення волі на строк три роки з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно розпорядчих функцій на строк три роки, а також штрафом: у розмірі чотири тисячі п'ятсот гривень і шістсот гривень.