Корупціонер Скоробагатько Олександр Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Скоробагатько Олександр Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: -. не працюючого

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення: 3-641/11

Склад злочину: Скоробагатько О.В. в смт. Велика Лепетиха Великолепетиського району Херсонської області, по вулиці Куйбишева знаходячись у службовому автомобілі працівника ВДАІ, діючи навмисно, переслідуючи власні корисні інтереси щодо уникнення покарання за адміністративний проступок (керування транспортним засобом без номерних знаків), достовірно розуміючи про незаконність власних дій, надав пропозицію неправомірної вигоди службовій особі інспектору ОДР ВДАІ В.Лепетиського РВ УМВС України в Херсонській області молодшому лейтенанту міліції Місевичу М.В. у вигляді грошових коштів у розмірі 100 (сто) гривень серії ЕХ 2084013, тобто у розмірі, що не перевищує п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за знищення складеного відносно нього протоколу про адміністративне правопорушення за яке передбачена відповідальність за ч. 6 ст. 121 КУпАП, чим вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-3 КУпАП та ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Покарання: За вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-3 КУпАП, накласти на Скоробагатько Олександра Васильовича адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.

Залишити відповідь