Корупціонер Скальський Володимир Казимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Скальський Володимир Казимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: СДІМ Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області. дільничний інспектор міліції.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-06-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: Скальський В.К. перебуваючи на посаді помічника дільничного інспектора міліції СДІМ Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області, будучи працівником органу внутрішніх справ, маючи спеціальне звання – старший прапорщик міліції, діючи умисно, в порушення обмежень, передбачених ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», керуючись корисливими мотивами, використовуючи свої службові повноваження та пов»язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе, володіючи інформацією про можливе здійснення мешканкою с. Русин Сокальського району Львівської області Копоть Меланією Теодорівною незаконних операцій з підакцизними алкогольними напоями, 27.07.2011 року, будучи одягненим у форменний одяг працівника міліції, прибув за місцем проживання останньої та провів огляд, в ході якого вилучив 5 пляшок алкогольних напоїв.

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу у сумі 2000 (дві тисячі) грн. із конфіскацією незаконно одержаних 800 (вісімсот) грн.

Залишити відповідь