Корупціонер Сігітов Петро Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Сігітов Петро Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: КП «Спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство « Ровенькітеплокоммуненерго ». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 367. Службова недбалість
Дата судового рішення: 2012-04-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Нецільове використання бюджетних коштів службовою особою, предметом якого були бюджетні кошти в особливо великому розмірі; невиконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки інтересам окремої юридичної особи.

Покарання: На підставі ст. 70 ч 1 КК України, за сукупністю скоєних злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Сігітову Петру Миколайовичу покарання 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах державної форми власності на термін 1 (один) рік 6 (шість) місяців, а відповідно до ст. 75 КК України звільнити його від відбування основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік.

Подивіться ще на цих: