Прізвище, ім’я, по батькові: Шило Ігор Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Токмакський міський відділ Головного управління внутрішніх справ України в Запорізькій області. На момент вчинення злочину: начальник сектору державної служби по боротьбі з організованою злочинністю Токмакського міського відділу Головного управління внутрішніх справ України в Запорізькій області

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-07-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Шило І.В. працюючи на посаді начальника сектору державної служби по боротьбі з організованою злочинністю Токмакського міського відділу Головного управління внутрішніх справ України в Запорізькій області, будучи представником влади, використовуючи службове становище вимагав від гр. Фоміна А.В., хабар, щомісячно виплачувати йому 3000 тис. грн., за нібито його покровительство, як представника правоохоронного органу дружини Фоміна А.В., Данілової., приватного підприємця.

Покарання: Покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади,місцевого самоврядування, на підпрємствах, в установах і організаціях будь-якої форми власності терміном на 3 роки, з конфіскацією всього йому належного майна.