Прізвище, ім’я, по батькові: Шуста Іван Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Філія “Воловецьдержспецлісгосп” ГДСЛАП “Закарпатагроліс”. головний лісничий

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-11-03
Номер судового рішення: 1-92/11

Склад злочину: за ч.2 ст.364 КК України, як зловживання владою та своїм службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило державним інтересам тяжкі наслідки та ч.2 ст.366 КК України, як службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів, що спричинило державним інтересам тяжкі наслідки.

Покарання: За ч.2 ст.364 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 (один) рік, за ч. 2 ст. 366 КК України у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Шуста Івану Михайловичу покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 (один) рік. Згідно ст.75 КК України звільнити Шусту І.М. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік.