Корупціонер Шумак Андрій Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Шумак Андрій Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Яготинська МДП. головний державний податковий ревізор інспектор відділу контролю юридичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-08-30
Номер судового рішення: 1-50/11

Склад злочину: Шумак Андрій Петрович, працюючи на посаді головного державного податкового ревізора інспектора відділу контролю юридичних осіб Яготинської МДПІ, будучи службовою особою, яка здійснює функції представника влади, одержав хабар від директора ТОВ СГП «Удача»Зайця А.Б. у вигляді грошових коштів у сумі 16000 грн. як винагороду Шумаку А.П. за мінімізацію штрафних санкцій за результатами перевірки ТОВ СГП «Удача», з використанням останнім свого службового становища, за наступних обставин.

Покарання: Покарання у виді 4 (чотирьох) місяців та 29 (двадцяти дев’яти) днів арешту з позбавленням права обіймати посади, пов'язаних з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах чи організаціях усіх форм власності строком на 3 (три) роки. Строк відбування покарання засудженому Шумаку А.П. обчислювати з 01 квітня 2011 року.Зарахувати засудженому Шумаку А.П у строк призначеного покарання строк попереднього ув’язнення з 01 квітня 2011 року по 30 серпня 2011 року включно, з розрахунку одному дню попереднього ув’язнення відповідає один день арешту.

Залишити відповідь