Корупціонер Щербина Микола Григорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Щербина Микола Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ПВП «Сіріус». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення: 2012-02-16
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; підроблення документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою вчинене за попередньою змовою групою осіб; використання завідомо підроблених документів.

Покарання: На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом повного складання призначених покарання та остаточно визначити Щербині М.Г. покарання у вигляді 470 неоподаткованих мінімумів доходів громадян штрафу в сумі 7990 грн., без застосування додаткової міри покарання у вигляді у вигляді позбавлення права обіймати певні посади пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, чи займатися певною підприємницькою діяльністю.

Залишити відповідь