Прізвище, ім’я, по батькові: Щербакова Анна Омелянівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Жовтнева районна рада в м. Дніпропетровськ. Начальник відділу комунального господарства.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: керівник відділу (підвідділу) у складі самостійного управління, відділу виконавчого органу міської (міста обласного значення) ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-08-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживанні службовим становищем, тобто в умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило настання тяжких наслідків, тобто у вчинення злочину, передбаченого ст.364 ч. 2 КК України. А також, службове підроблення, тобто внесення посадовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також видачу неправдивих документів, що спричинило настання тяжких наслідків, тобто вчинення злочину, передбаченого ст.366 ч.2 КК України.

Покарання: Відповідно до ст.70 КК України призначити Щербаковій Ганні Омелянівні покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначивши остаточне покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських повноважень на підприємствах, в установах, організаціях не державних форм власності строком на один рік і шість місяців, а також штрафу в дохід держави в сумі восьми тисяч п'ятисот гривень. На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити Щербакову Анну Омелянівну від відбування основного покарання, якщо вона протягом річного випробувального терміну не вчинить нового злочину.