Корупціонер Щербакова Анна Омелянівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Щербакова Анна Омелянівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Жовтнева районна рада в м. Дніпропетровськ. Начальник відділу комунального господарства.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: керівник відділу (підвідділу) у складі самостійного управління, відділу виконавчого органу міської (міста обласного значення) ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-08-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживанні службовим становищем, тобто в умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило настання тяжких наслідків, тобто у вчинення злочину, передбаченого ст.364 ч. 2 КК України. А також, службове підроблення, тобто внесення посадовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також видачу неправдивих документів, що спричинило настання тяжких наслідків, тобто вчинення злочину, передбаченого ст.366 ч.2 КК України.

Покарання: Відповідно до ст.70 КК України призначити Щербаковій Ганні Омелянівні покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначивши остаточне покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських повноважень на підприємствах, в установах, організаціях не державних форм власності строком на один рік і шість місяців, а також штрафу в дохід держави в сумі восьми тисяч п'ятисот гривень. На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити Щербакову Анну Омелянівну від відбування основного покарання, якщо вона протягом річного випробувального терміну не вчинить нового злочину.

Залишити відповідь