Прізвище, ім’я, по батькові: Шевлюга Олександр Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сумський філіал Інституту «НДІпроектреконструкція». директор філіалу

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: Шевлюга О.Г. скоїв службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, а також так як він, будучи службовою особою, отримав хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням службового становища, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Шевлюзі Олександру Григоровичу покарання у виді позбавлення волі строком 5 років з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в підприємствах, організаціях та установах державної форми власності строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Шевлюгу Олександра Григоровича від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк терміном 2 роки.