Прізвище, ім’я, по батькові: Шевела Андрій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Інспекція з питань захисту прав споживачів в Донецькій області. головний спеціаліст відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-10-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Шевела А.І. будучи посадовою особою, яка займає відповідальне становище отримав хабар за невиконання в інтересах хабародавця дій з використанням свого службового становища.

Покарання: Шевелу Андрія Івановича визнати винним за ст. 368 ч.3 КК України і піддати покаранню у вигляді п'яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах виконавчої та державної влади строком на 3 роки, з конфіскацією всього особисто належного його майна. У відповідності зі ст. 75, 76, 77 КК України Шевелу Андрія Івановича звільнити від призначеного основного покарання, якщо він протягом випробувального терміну – 2 років не вчинить нового злочину, і не змінить місця проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи.