Корупціонер Шевченко Валерій Олексійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Шевченко Валерій Олексійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Фермерське господарство “СП” та СВК «Василівка”. Голова.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення до офіційних документів, складання та видача завідомо неправдивих документів, що спричинили тяжкі наслідки. А також, співучасть у вигляді пособництва у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах, співучасть у вигляді пособництва в посадовому підробленні, тобто внесенні до офіційних документів, складанні та видачі зазначених завідомо неправдивих документів, що спричинили тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити до відбування засудженому Шевченку В.О. покарання у вигляді позбавлення волі на термін п'ять років один місяць з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно -господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях будь-яких форм власності на строк два роки.

Залишити відповідь