Корупціонер Шевченко Валерій Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Шевченко Валерій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . приватний підприємець

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-05-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також як заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно Шевченко Валерію Миколайовичу призначити покарання у вигляді (двох) років обмеження волі без позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю. На підставі ст.75 КК України звільнити Шевченко В.М. від відбування призначеного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину, зобов'язавши його відповідно до п.п.2,3,4 ч.1 ст.76 КК України не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання й роботи, а також періодично з’являтися для реєстрації в орган кримінально-виконавчої інспекції.

Залишити відповідь