Корупціонер Шепета Любов Григорівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Шепета Любов Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 35» м. Кривого Рогу. Головний бухгалтер.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-09-16
Номер судового рішення:

Склад злочину: Умисне ухилення від сплати податків, які входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, незалежно від форми власності, за попередньою змовою групою осіб, що призвело до фактичного ненадходження до бюджетів коштів в особливо великих розмірах; Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно до відбування Шепеті Любов Григорівні призначити 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади директора та бухгалтера на підприємствах будь-якої форми власності строком на 2 роки 6 місяців, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Шепету Л.Г. від покарання у вигляді позбавлення волі, з випробуванням строком на 1 рік 6 місяців.

Залишити відповідь