Прізвище, ім’я, по батькові: Шельвах Віктор Юліанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Колективне підприємство “Трест Національний”. заступник директора

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-03-13
Номер судового рішення: 1306/1208/2012

Склад злочину: Будучи службовою, особою вчинив службове підроблення, а саме склав та видав завідомо неправдивий офіційний документ; та будучи службовою особою юридичної особи приватного права, одержав неправомірну вигоду за вчинення дій з використанням наданих йому повноважень в інтересах того, хто передає чи надає таку вигоду.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Шельваху В.Ю. остаточне покарання у виді одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов’язків строком на один рік шість місяців. На підставі ст. 71 КК України до покарання, призначеного за даним вироком, частково приєднати невідбуте покарання за вироком Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 25.05.2010 року і за сукупністю вироків визначити Шельваху В.Ю. остаточне покарання у виді трьох років одного місяця позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов’язків строком на один рік шість місяців.