Корупціонер Шелемба Віталій Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Шелемба Віталій Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: філіал «Тячівдержспецлісгосп» ГДСЛАП «Закарпатагроліс». директор філіалу

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-22
Номер судового рішення: 701/429/12

Склад злочину: Шелемба В.М. працюючи директором філіалу «Тячівдержспецлісгосп»ГДСЛАП «Закарпатагроліс», будучи службовою особою, на яку покладено виконання організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, з використанням свого службового становища, 9 березня 2011 року, близько 16 години 30 хвилин, в с. Нересниця по вул. Грушевського, 160, Тячівського району в приміщенні адмінбудинку філіалу «Тячівдержспецлісгосп» ГДСЛАП»Закарпатагроліс», знаходячись в службовому кабінеті головного лісничого вказаного філіалу, одержав від Форкош Миколи Івановича в якості хабара дві тисячі доларів США за видачу останньому довідки про те, що земельна ділянка площею 1,0586 га. в урочищі «Чертіж»с. Грушево для ведення особистого селянського господарства не відноситься до земель лісового фонду філіалу «Тячівдержспецлісгосп».

Покарання: Звільнити Шелемба Віталія Михайловича від кримінальної відповідальності за ст.368 ч.1 КК України внаслідок акту амністії (ст.ст. 1 п.«в», 6, 8-10, 12 Закону України «Про амністію»від 8 липня 2011 року), а кримінальну справу про його обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ст.368 ч.1 КК України, – закрити.

Залишити відповідь