Корупціонер Шапошник Олександр Олександрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Шапошник Олександр Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ПП “Вектор”. директор.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення: 2012-02-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Шапошник О.О. в період часу з 2006 по 2010 рік, організував злочин, за попередньою змовою з Супрун В.О., шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем привласнив чуже майно, яке знаходилося в його віданні, у великих розмірах.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Шапошнику О.О. призначити 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням його права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах будь-якої форми власності строком на 3 роки. На підставі ст. 70 ч. 4 КК України, шляхом поглинання покарання, призначеного за вироком Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 15.02.2011 року, остаточно призначити 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням його права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Шапошника О.О. від відбуття основного покарання з випробуванням тривалістю – 3 роки.

Залишити відповідь