Корупціонер Шандрук Тамара Петрівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Шандрук Тамара Петрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: секретар Бережанської сільської виборчої комісії Лановецького району Тернопільської області. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-08-23
Номер судового рішення: 1-61/11

Склад злочину: Розтрата та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України, і призначити їй покарання за цією статтею у виді обмеження волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права займати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 75 КК України Шандрук Т.П. від відбування призначеного основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов'язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої системи і повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи.

Залишити відповідь