Корупціонер Семенович Олександр Дмитрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Семенович Олександр Дмитрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Харківський технікум залізничного транспорту. заступник директора по навчальній роботі

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання посадовою особою в якому б те не було виді хабара, за виконання в інтересах того, хто дає хабар якогої-небудь дії з використанням представленого йому службового становища, повторно.

Покарання: У відповідності зі ст.70 КК України остаточно призначити до відбування Семеновичу Олександру Дмитровичу 5 (п'ять) років позбавлення волі, без конфіскації майна з позбавленням права займати. керівні посади строком на 3(три) роки. У відповідності зі ст.75 КК України Семеновича Олександра Дмитровича від відбування призначеного основного покарання звільнити з випробним терміном на 3 (три) роки, зобов'язавши його згідно зі ст.76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, навчання.

Подивіться ще на цих: