Корупціонер Семенчев Ігор Ігоревич

Прізвище, ім’я, по батькові: Семенчев Ігор Ігоревич

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . Антонівський селищний голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2013-09-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Семенчев І.І. будучи посадовою особою місцевого самоврядування 4 категорії 8 рангу та відповідним чином ознайомлений з попередженням про спеціальні обмеження встановлені ЗУ «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидію корупції», що до входження до складу правління інших виконавчих чи контрольних органів чи наглядової влади підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку, на порушення вимог ст. 12 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» в період з 01.07.2011 року по теперішній час не вийшов зі складу наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Сигма», до якої був обраний загальними зборами ПАТ «Сигма» 28.03.2011 року.

Покарання: Постановою Дніпровського районного суду м. Херсона від 21 серпня 2013року притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-4 КУпАП та накладено на нього штраф у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) грн. Апеляційний суд Херсонської області постановив: апеляційну скаргу Семенчева Ігоря Ігоревича – залишити без задоволення, а постанову Дніпровського районного суду м. Херсона від 21 серпня 2013 року про притягнення Семенчева І.І. до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення за ст.172-4 ч.2 КУпАП – без змін.

Залишити відповідь