Прізвище, ім’я, по батькові: Сейтхалілов Тимур Олегович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сімферопольський ГУ ГУМВС України в АР Крим. Помічник оперуповноваженого оперативно-розшукового сектору карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, в особистих інтересах, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, вчинені працівником правоохоронного органа, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, що спричинило тяжкі наслідки; вимагання, тобто вимога передачі чужого майна під погрозою насильства над потерпілими, його близькими родичами, обмеження прав, волі і законних інтересів цих осіб, вчинено по попередній змові групою осіб, посадовою особою з використанням свого службового становища.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання Сейтхалілову Тимуру Олеговичу – у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах на строк 2 роки, зі штрафом у розмірі 4250 грн, з позбавленням спеціального звання сержант міліції. У відповідності зі ст.75 КК України, Сейтхалілова Тимура Олеговича від призначеного основного покарання звільнити з випробуванням на строк 2 роки, зобов'язати його, у відповідності зі ст.76 КК України, повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи.