Прізвище, ім’я, по батькові: Савелькіна Ірина Юріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Виконавчий комітет Ковельської міської ради. начальник відділу по управлінню майном комунальної власності

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-04-10
Номер судового рішення: 0306/1544/2012

Склад злочину: Перевищення службовою особою наданої їй влади, тобто, в діях, які явно виходять за межі наданих їй прав та повноважень, що спричинили тяжкі наслідки та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст.70 КК України при складанні покарань за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Савелькіній Ірині Юріївні до відбування покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків строком на 1 (один) рік та зі штрафом у розмірі 14000 (чотирнадцяти тисяч) гривень. На підставі ст.ст.75,76 КК України звільнити Савелькіну І.Ю. . від відбування призначеного судом основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши Савелькіній І.Ю. іспитовий термін строком на 2 (два) роки, якщо вона протягом цього терміну не вчинить нового злочину та виконуватиме покладені обов'язки.