Прізвище, ім’я, по батькові: Савчук Наталія Петрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Савинецька сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-16
Номер судового рішення: 1021/710/12

Склад злочину: Савчук Н.П., перебуваючи на посаді Савинецького сільського голови, будучи посадовою особою місцевого самоврядування 4 категорії 7 рангу та суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення відповідно до п.п. «в»п.1 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, без законних на те підстав (а саме рішення сесії Савинецької сільської ради), перебуваючи на робочому місці, що у с.Савенці Рокитнянського району Київської області по вул.Леніна, 4, винесла незаконні розпорядження, відповідно до яких незаконно отримала грошові премії у листопаді та грудні місяці 2011 року.

Покарання: Накласти на Савчук Наталію Петрівну адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850-00 гривень з конфіскацією у доход держави незаконно отриманих коштів на загальну суму 1746-00 гривень.