Прізвище, ім’я, по батькові: Сауляк Олександр Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Миролюбівський будинок культури Піщанського району Вінницької області. директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-25
Номер судового рішення: 1-120/11

Склад злочину: Сауляк О.В. , працюючи директором Миролюбівського будинку культури Піщанського району Вінницької області, утримання якого здійснюється Миролюбівською сільрадою за рахунок бюджетних коштів ,тобто являючись посадовою особою юридичної особи публічного права , яка одержує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету , а також матеріально-відповідальною особою, в середині липня 2011 р. , зловживаючи своїм службовим становищем , заволодів , забравши для власного користування з сільського будинку культури ввірений у його відання належний сільраді музикальний клавішний інструмент-синтезатор PSR -550 «вартістю 2700 грн. , а також 2 радіатори опалювання вартістю по 125 грн. кожний , а всього на загальну суму 2950 грн.

Покарання: Сауляка Олександра Васильовича визнати винним за ст. 191 ч. 2 КК України і призначити покарання у вигляді одного року шести місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов*язані із зберіганням матеріальних цінностей на один рік. На підставі ст.. 75 КК України засудженого від відбування основного покарання звільнити з випробуванням , встановивши іспитовий строк в один рік.